Otsi
Vali keel: EnglishEesti
_ _ 30 PÄEVA TASUTA KUULUTUS
Ost - Müük - Rent on lihtne koos meiega!
Sinu Konto
Kasutajanimi
Parool
Parool kadunud? Saada uus
Pole kontot? Registreeri
Parim Tehing Sinule
Küsitlus
Kinnisvara Hind Eestis on
       
Kommentaarid
Kommentaarid hetkel puuduvad

Privaatsus

Teie Privaatsus ja Turvalisus

·         Kuna teie privaatsus on meie jaoks oluline, oleme koostanud sellele tulenevalt teie privaatust ja  turvalisust käsitleva kuulutuse avaldamise ja esilemise korra.  Palun võtke aega, et reeglitega tutvuda, ning kui teil tekib küsimusi, siis teatage meile nendest e-posti aadressile info@sinule.eu

 

Isiklikud Andmed

·         www.sinule.eu portaal palub teil registreerimisel sisestada isiklikke andmeid. Need isiklikud andmed võivad hõlmata teie nime, e-posti aadressi, kasutajatunnust, domeeninime, URLi, postiaadressi, telefoninumbrit ning ka seda kas olete tava- või ärikasutaja. Kui te otsustate mitte registreeruda ega neid andmeid mitte sisestada, saate siiski kasutada suuremat osa Portaalist. Kahjuks ei pääse te siis ligi lehtedele, mis nõuavad registreerumist.

·         Lisaks, kui otsustate kasutada meie viitamisteenust, et oma sõpra meie saidist või huvipakkuvast kuulutusest teavitada, küsime me teilt teie sõbra nime ja e-posti aadressi. Portaal saadab teie sõbrale e-kirjaga automaatselt ühekordse saidi külastamise kutse. Portaal ei säilita neid andmeid ja kasutab neid vaid selle ühekordse e-kirja saatmiseks.

 

Kuidas me Teie Andmeid Kasutame

·         Teie antud selgesõnalise loaga kogub, kasutab Portaal teie isiklikke andmeid, et täiustada ja isikupärastada teie jaoks meie veebisaidi, toodete ja teenuste kasutamist.

·         See võimaldab :

·         1) teil leida Portaalist kiiresti üles teenuseid või teavet

·         2) teavitada teid Portaaliga seotud uuendustest, eripakkumistest, kampaaniatest, peatsetest sündmustest ja muudest uutest teenustest

·         3) kutsuda teid osa võtma toodete ja teenustega seotud küsitlustest. Portaal kasutab neid andmeid teiega kontakteerumiseks interneti, e-posti, tavaposti või telefoni teel vaid juhul, kui olete selleks andnud oma selgesõnalise loa. (Ainus erand selle juures on „teenusekirjad", mis teavitavad teid võimalikest süsteemi mittetöötamise aegadest, teenustega seotud probleemidest või unustatud paroolist jms.)

 

E-kirjade saatmine

·         Portaal saadab oma registreerunud kasutajatele aeg-ajalt e-kirju oma toodete ja teenuste kohta. Saates teile e-kirju, võime kasutada pilti, mida nimetatakse ühepiksliseks GIFiks, mis lubab meil kujundada kirju arvuti võimekusega sobivaks.

 

 Andmete avalikustamine

·          www.sinule.eu hoiab teie isiklikud andmed konfidentsiaalsed. Me ei avalda teie isiklikke andmeid ühelegi kolmandale osapoolele ega teistele, kellel neid pole vaja teada, välja arvatud teatud olukordades. Alljärgnevalt on kirjas eriolukorrad, mille puhul Portaal võib teie isiklikke andmeid jagada. 

·         1) Teatud meie töötajad, iseseisvad töövõtjad ja teenusepakkujad võivad omada ligipääsu teie isiklikele andmetele, mida on vaja meie aitamiseks äritegevuses. Neil töötajatel ja töövõtjatel lasub konfidentsiaalsuse ja turvalisuse tagamise kohustus. 

·         2) Me võime avalikustada teie isiklikke andmeid muule majandusüksusele, kui plaanime sellega ühineda või see majandusüksus omandab meid, või ükskõik, millisele muule organisatsioonile, mis on seotud meie varade või äri liitumise, üle ostmise või müügiga.

·         3) Enne teie siklike andmete avaldamist muudel eesmärkidel, hangime me teilt selleks esmalt loa, näiteks e-posti, klõpsamise, võrgupõhise loobumisvõimaluse teel või muul viisil.

·         4) Samuti võime me teie isiklikke andmeid jagada õigusabipalvete, kohtumääruste ja muude juriidiliste toimingute tarvis või kui me usume, et andmete avaldamine on vajalik ebaseadusliku tegevuse, pettuse, teile ja teistele osaks saava füüsilise ohu, riikliku turvalisuse ohu või muul viisil kehtivatest seadustest või määrustest lähtuvaks uurimiseks, ennetamiseks või reageerimiseks.

·         5) Juhul kui avaldame teie isiklikke andmeid, nagu ülalpool kirjeldatud, nõuame kolmandalt osapoolelt, kellel on ligipääs teie andmetele, et nad teie andmeid vastavalt selle Avalduse tingimustele kaitseksid ja säilitaksid. 

 

Keelatud avaldamised

·         Välja arvatud eelnimetatud juhtudel, ei avalda www.sinule.ee teie isiklikke andmeid ilma teie selgesõnalise nõusolekuta ühelegi kolmandale osapoolele, kaasa arvatud reklaamijatele. Lisaks ei jaga, kauple, rendi ega muul moel avalikusta Portaal teie isiklikke andmeid  kolmandatele osapooltele nende äri edendamise eesmärkidel.

Edukas Valik Sinule
Kindel valik Sinule
Kindlasti Just Sinule
Meie Portaalid
Jaga Lehekülge
Facebook.com
Märksõnaga otsing
Uudistekiri
Sinu Nimi
Sinu E-mail

    
Sinu E-mail